Trwa konkurs na maskotkę Powiatu Legionowskiego

Już wkrótce Powiat Legionowski będzie miał swoją maskotkę –  „Wróżkę Powiatuszkę”. Jak będzie ona wyglądać? To zależy od najmłodszych mieszkańców. Starostwo czeka na prace konkursowe do 31 grudnia.

„Wróżka Powiatuszka” ma stać się wizytówką akcji zdrowotnych skierowanych do dzieci i młodzieży z terenu powiatu legionowskiego. Pojawiać się będzie na wydarzeniach kulturalnych, społecznych i zdrowotnych, w organizację których włączać się będzie starostwo. O jej wyglądzie mają zdecydować dzieci i młodzież z naszego powiatu.

– Konkurs polega na stworzeniu unikatowego projektu maskotki – dobrej wróżki. Pomysł może być zrealizowany dowolną techniką plastyczną (także w formie przestrzennej), przyjąć może także postać grafiki komputerowej lub makiety maskotki. Uczestnikami konkursu mogą być mieszkańcy powiatu w wieku 3-18 lat – informuje starostwo.

Organizatorzy czekają na prace do 31 grudnia do godz. 16:00. Dostarczyć je można osobiście do siedziby starostwa, przesłać pocztą tradycyjną na adres ul. Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo lub drogą elektroniczną na konkurs@powiat-legionowski.pl.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Przed nadesłaniem pracy należy zapoznać się z REGULAMINEM konkursu. Karta zgłoszeniowa znajduje się TUTAJ.

Jabłonna Dla Mieszkańców