Trawa zjada chodnik

– Od kilku lat nikt nie dba o ten chodnik. Chwasty niszczą kostkę, jest ich coraz więcej, a gmina nic z tym nie robi – mówi nam mieszkaniec ul. Radosnej. Pod względem porządku Chotomów jest jedną z najbardziej zaniedbanych miejscowości na terenie gm. Jabłonna.

Mieszkańcy ul. Radosnej w Chotomowie coraz częściej narzekają na brak zainteresowania urzędu ich chodnikiem. Już dawno nie widzieli żadnego pracownika, który próbowałby pozbyć się chwastów rosnących na ich chodniku. Problem jest coraz poważniejszy, ponieważ w niektórych miejscach chwasty zajęły już blisko pół metra szerokości chodnika. Z pewnością nie wygląda to estetycznie.

Radny Mariusz Grzybek informował Urząd Gminy, że chodnik wymaga interwencji, jednak jak chwasty rosły, tak nadal rosną. W związku z tym również my postanowiliśmy zasygnalizować problem.

– Ostatnio zgłosili się do mnie mieszkańcy ul. Radosnej w Chotomowie. Chodnik przy ich ulicy jest mocno zarośnięty trawą i chwastami. W imieniu mieszkańców proszę o skierowanie tam pracowników, którzy zadbają, żeby chodnik nie był niszczony przez chwasty i wyglądał estetycznie – napisał do Urzędu Gminy nasz dziennikarz.

Liczymy na szybką reakcję. Obecnie Chotomów jest jedną z najbardziej zaniedbanych miejscowości na terenie gm. Jabłonna.

Jabłonna Dla Mieszkańców

DSC_0580 DSC_0598 DSC_0602 DSC_0608