Strzelanina na Wielkim Pikniku Rodzinnym w Skierdach

Niedzielny piknik na terenie Centrum Sportów Be-Fit w Skierdach zgromadził tłumy mieszkańców i sympatyków aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Organizatorzy przygotowali masę atrakcji.

W niedzielę, 13 września w Skierdach odbył się Wielki Piknik Rodzinny. Mieszkańcy, którzy tego dnia pojawili się na imprezie, na pewno nie żałowali. Były konkursy, występy artystyczne i pokazy sportów walki. Sporym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko Ochotniczej Straży Pożarnej – Ratownictwo Wodne Nowy Dwór Mazowiecki.

Należy podkreślić, że mieszkańcy chętnie spędzali czas również przy różnego rodzaju stoiskach, m.in. mogli skosztować pysznych wypieków przygotowanych przez Radę Sołecką z Suchocina. Z kolei panie z przyjemnością odwiedzały stanowisko firmy Forever (aby dowiedzieć się jak mieć sprawne mięśnie i stawy), a dzieci sklepu zoologicznego Krokodyl.

Piknik odwiedził także wiceminister Jan Grabiec. Kandydat na posła w najbliższych wyborach parlamentarnych popisał się dobrym okiem podczas… strzelania z pistoletu do tarczy. Brawo!

Jabłonna Dla Mieszkańców