Strażak z OSP Jabłonna oświadczył się w samolocie

To była scena niczym z romantycznego filmu. Samolot lecący z Lizbony, wylądował na lotnisku w Modlinie. Momentalnie podjechały do niego wozy Lotniskowej Służby Ratowniczej, a na pokład wszedł strażak z OSP Jabłonna. Po chwili Michał oświadczył się swojej wybrance – stewardesie Agnieszce.

Z całą pewnością pasażerowie, załoga samolotu Ryanair i stewardesa Agnieszka nie spodziewali się tego, co miało wydarzyć się w poniedziałkowy wieczór. Lot z Lizbony do Modlina przebiegał tak jak zawsze, aż do momentu wyłączenia silników po lądowaniu. Wtedy do samolotu podjechały wozy Lotniskowej Służby Ratowniczej, a na pokład weszli w pełnym rynsztunku ratownicy.

To jednak nie była akcja ratownicza, ani ćwiczenia. Powód był całkiem inny i jednocześnie wyjątkowy. Michał, druh OSP Jabłonna postanowił oświadczyć się swojej wybrance, która na co dzień pracuje jako stewardesa. Były słowa oświadczyn wypowiedziane przez pokładowy intercom, kwiaty, zaręczynowy pierścionek, gromkie „gorzko”, jak i łezki wzruszenia. Agnieszka oczywiście powiedziała „tak”.

Agnieszce i Michałowi życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! I na niebie i na ziemi 🙂

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. OSP Jabłonna / film Mariusz Torbus