Spędzisz weekend na sportowo?

Szachy, tenis stołowy, spacer, a może siatkówka? W ten weekend mieszkańcy gm. Jabłonna będą mogli spędzić czas na sportowo. Co, gdzie i kiedy? O tym w artykule.

W sobotę, 19 marca w Domu Ogrodnika odbędzie się trzeci turniej w ramach XXI Grand Prix Gminy Jabłonna. Początek zawodów o godz. 11.00, zapisy do godz. 10.45.

Tego samego dnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Jabłonnie zostanie rozegrany czwarty turniej w ramach I Memoriału Tenisa Stołowego im. Małgorzaty Kowalskiej. Organizatorzy zapraszają na godz. 8.00.

W niedzielę, 20 marca warto wpaść przed Dom Strażaka w Chotomowie. O godz. 10.00 rozpocznie się piesza wycieczka po Lasach Chotomowskich. Trasa będzie liczyć 10-12 kilometrów. Organizatorzy ostrzegają jednak, że w przypadku kiepskiej pogody, wycieczka zostanie odwołana.

Również w niedzielę w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Jabłonnie zostanie rozegrany piąty turniej w ramach VII Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Gminy Jabłonna. Zapisy będą odbywać się do godz. 8.30. W rozgrywkach mogą uczestniczyć drużyny przynajmniej 5-osobowe z zawodnikami powyżej 16 lat.

Jabłonna Dla Mieszkańców