Skierdy: Wieś zachodnia, nie za lasem!

Filia Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Skierdach gm. Jabłonna po raz kolejny tętniła życiem. W sobotę (13.12) z samego rana odbyło się spotkanie przedświąteczne dla dzieci, natomiast wieczorem na tamtejszej wigilii spotkali się dorośli mieszkańcy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

W sobotę, 13 grudnia o godz. 18.00 z inicjatywy – nomen omen – “Inicjatywy Lokalnej Nowoczesne Gospodynie Skierdy, Rajszew” odbyło się spotkanie opłatkowe w filii GCKiS. Był pyszny poczęstunek, raz po raz pojawiali się kolejni mieszkańcy, nie zabrakło również ciekawych rozmów w sympatycznej atmosferze. Było też sporo życzeń, między innymi od założycielki Inicjatywy – Małgorzaty Michalskiej-Sikorskiej.

– W imieniu Rady Gminy Jabłonna chciałem życzyć państwu dużo, dużo zdrowia. Szczęścia w nadchodzącym 2015 roku, spełnienia marzeń oraz tego, żeby już nikt nie nazwał tych rejonów “wsiami za lasem”, tylko “wsiami zachodnimi” – życzył z kolei przewodniczący Rady Gminy Witold Modzelewski.

Na wigilii pojawili się także wiceprzewodnicząca RG Dorota Świątko i wójt Jabłonny Jarosław Chodorski. Sporym zainteresowanie mieszkańców, przede wszystkim tych najmłodszych, cieszyło się spotkanie przedświąteczne dla dzieci, które odbyło się kilka godzin wcześniej. Maluchy wspólnie wykonały łańcuch choinkowy o długości ok. 93 metrów. Tym samym został pobity ubiegłoroczny rekord, który wynosił ok. 50 metrów.

1 2 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Jabłonna Dla Mieszkańców