Skierdy i Rajszew powitały lato

Wysoka frekwencja, świetna zabawa i zdrowe, sportowe emocje. Właśnie w taki sposób należy opisać piątkowe „Powitanie Lata” w Skierdach. Aktorzy pokonali miejscowych 3:1.

W piątek, 12 czerwca w Skierdach rozegrano sensacyjny mecz piłkarski. Naprzeciwko siebie stanęły drużyny Legion Rampa i Rajski Team. Aktorzy Teatru Rampa oraz mieszkańcy Skierd i Rajszewa, mimo że rywalizowali przy upalnej pogodzie, dali z siebie wszystko. Nie zabrakło ładnych dla oka akcji, jak również bramek. Ostatecznie wygrali aktorzy 3:1.

DSC_0872

Warto docenić publiczność, która żywiołowo reagowała na to, co działo się na boisku. Przez całe spotkanie było słychać głośny doping klubów kibica.

Gwoździem programu było wręczenie pamiątkowego pucharu zwycięskiej drużynie. Robert Tondera, jeden z organizatorów poinformował, że prawdopodobnie jesienią dojdzie do kolejnego meczu piłkarskiego. Możliwe, że wtedy na murawę wybiegną mieszkańcy Trzcian.

DSC_0973

Piątkowa impreza była świetną możliwością integracji dla mieszkańców Rajszewa i Skierd. Ci chętnie dyskutowali na luźne tematy przy kiełbaskach z grilla i innych smakołykach. Nie zabrakło także atrakcji dla dzieci – były m.in. konkursy i przejażdżki konne.

Bogata fotorelacja z „Powitania Lata” znajduje się TUTAJ.

Jabłonna Dla Mieszkańców