Rekrutacja do przedszkola w Chotomowie. Są miejsca dla dzieci z Jabłonny

Już 10 sierpnia rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca do Przedszkola Gminnego w Chotomowie. Na przedszkolaków czeka 37 wolnych miejsc. Będą mogły skorzystać z nich m.in. maluchy z Jabłonny.

– Dobra wiadomość dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym. W sierpniu odbędzie się dodatkowa rekrutacja do Przedszkola Gminnego w Chotomowie – poinformował Urząd Gminy, na czele którego stoi wójt Jarosław Chodorski.

Do zapełnienia pozostało jeszcze 37 miejsc, w tym 32 dla rocznika 2011, 4 dla rocznika 2012 i 1 dla rocznika 2010.

Przy składaniu dokumentów koniecznie trzeba będzie okazać akt urodzenia dziecka oraz dokument potwierdzający zamieszkanie na terenie naszej gm. Jabłonna. Wydawanie i składanie wniosków rekrutacyjnych będzie odbywać się w sekretariacie przedszkola od 10 do 14 sierpnia w godz. 8.00-16.00 (poniedziałek, wtorek, środa i piątek) i godz. 8.00-17.00 (czwartek).

19 sierpnia o godz. 14.30 zostanie wywieszona lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia. Od 20 do 24 sierpnia rodzice dzieci zakwalifikowanych będą musieli złożyć pisemne potwierdzenie woli korzystania z usług przedszkola. Z kolei 26 sierpnia o godz. 16.00 zostanie wywieszona lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych oraz informacja o wolnych miejscach.

Dokumenty do pobrania znajdują się TUTAJ.

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. Przedszkole Gminne w Chotomowie