Przewodnicząca wykorzystuje Radę Rodziców do polityki?

– Przewodniczący nie myśli o naszych dzieciach i przyszłości Jabłonny. Może warto To odwołać? Nikt nie jest zastąpiony – czytamy na oficjalnym profilu Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Jabłonnie. Jeden z czytelników poinformował nas, że przewodnicząca Rady Rodziców zaczęła wykorzystywać organ szkolny, w którym zasiada, do walki politycznej. – Czas by mężczyzna konkretny… Przystojny… I chcący dobra nas wszystkich…. Zarządzał Radą Gminy…. Czas… Nie ktoś z tłustymi włosami…. Wyciągniętym podkoszulku – pisze przewodnicząca Rady Rodziców.

Do naszej redakcji zgłosił się czytelnik, który zwrócił uwagę na komentarze publikowane na Facebooku z oficjalnego profilu Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Jabłonnie.

– Rada Rodziców powinna być apolityczna, natomiast w ostatnich dniach mocno angażuje się w konflikt polityczny między wójtem a radnymi. Rozumiem, że każdy może mieć swoje poglądy, ale powinien je wygłaszać prywatnie, a nie jako Rada Rodziców. Pani Laura Kozowska podburza w internecie, przy wykorzystaniu sprawowanej funkcji, rodziców przeciwko przewodniczącemu rady. Jednym z argumentów są tłuste włosy i wyciągnięty podkoszulek. Może jest to robione celowo, bo myśli o jesiennych wyborach? – informuje nas czytelnik.

Przyjrzeliśmy się wpisom przewodniczącej Rady Rodziców. Publikujemy je poniżej.

rada rodzicow 2 rada rodzicow 3

Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach komentarze p. Laury wywołały sporo kontrowersji. W poprzednim roku oskarżyła część pracowników jabłonowskiej podstawówki o robienie zamętu.

Jabłonna Dla Mieszkańców