POWIAT NOWODWORSKI. Koronawirus u burmistrzów

Złe wieści dochodzą do nas z sąsiedniego powiatu nowodworskiego. – Właśnie ostatecznie potwierdzono u mnie zakażenie koronawirusem. Pozostajemy z rodziną w izolacji domowej. Czuję się średnio – pisze burmistrz Zakroczymia Artur Ciecierski. Zakażenie koronawirusem potwierdzono również u zastępcy burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego Janusza Mikuszewskiego.

Burmistrz Zakroczymia udał się na SOR już w poniedziałek. Jak wówczas informował, wynik szybkiego testu na COVID-19 był pozytywny.

Dzień później otrzymał ostateczne potwierdzenie zakażenia. – Chyba w ostatnim czasie wszyscy ignorujemy całą tę epidemię. Jak się okazuje życie szybko uczy pokory. Nie bagatelizujcie żadnych objawów. U mnie zaczęło się od bólu głowy i mięśni, a także poczucia zimna – napisał na Facebooku Artur Ciecierski.

Koronawirus wykryto również u burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego. – Dziś, 7 października 2020 roku potwierdzono zakażenie koronawirusem u mojego Zastępcy Pana Janusza Mikuszewskiego. Jestem w stałym kontakcie z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Nowym Dworze Mazowieckim. Wkrótce poinformuje Państwa o działaniach związanych z funkcjonowaniem Urzędu – napisał na Facebooku burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego Jacek Kowalski.