Poszukiwany ukrył się w wersalce

Kryminalni z Legionowa zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym oraz na podstawie dwóch nakazów doprowadzenia przez sądy, w celu odbycia ponad sześciu lat kary więzienia. Poszukiwany, aby uniknąć zatrzymania schował się w wersalce. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił już do zakładu karnego.

Policjanci z wydziału kryminalnego legionowskiej komendy wykazali się czujnością podczas zatrzymania poszukiwanego 35-latka. Z informacji, jakie uzyskali wynikało, że poszukiwany pojawił się w miejscu zamieszkania. Mężczyzna od jakiegoś czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd w Warszawie i Legionowie wydał postanowienie o doprowadzeniu mężczyzny do zakładu karnego, gdzie ma odbyć karę pozbawienie wolności za przestępstwa przeciwko mieniu.

Wczoraj policjanci udali się do miejsca zamieszkania poszukiwanego. Z uwagi, iż bliscy mężczyzny utrudniali policjantom wejście do pomieszczeń mieszkalnych na miejsce została wezwana straż pożarna, która umożliwiła stróżom prawa dostanie się do lokalu. Kryminalni przystąpili do swoich czynności służbowych i dokładnie sprawdzili pomieszczenia w budynku. W jednym z pokoi, w łóżku znaleźli poszukiwanego mężczyznę.

Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Legionowo