Piknik w Suchocinie pełen uśmiechów

Uśmiechnięte dzieciaki, zadowoleni rodzice i dziadkowie – tak w wielkim skrócie wyglądał Piknik Sołecki w Suchocinie. Okazji do świętowania było wiele, ale najważniejszą z nich były… urodziny sołtysa. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

W niedzielę, 1 lipca w Suchocinie odbył się Piknik Sołecki. W poprzednich latach impreza przyciągała tłumy mieszkańców i podobnie było w tym roku. Co ciekawe, na zabawę przyjechały również silne reprezentacje Janówka Drugiego oraz Skierd.

– Witam mieszkańców Suchocina i wszystkich gości. Jak co roku organizujemy imprezę dla dzieci oraz trochę starszych mieszkańców. Dzisiejszy piknik jest miłym akcentem na powitanie lata oraz rozpoczęcie wakacji – mówiła radna Teresa Gałecka.

Następnie głos zabrał Robert Liszewski, sołtys Suchocina, który życzył wszystkim miłej zabawy. Warto dodać, że niedzielny piknik został zorganizowany także dzięki sponsorom, którymi byli: Gmina Jabłonna, Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Jabłonna i portal informacyjny Jabłonna Dla Mieszkańców.

– Rada Gminy Jabłonna zawsze stara się wspierać inicjatywy związane ze spotkaniami i integracją mieszkańców – mówił jako radny Adam Krzyżanowski, po czym dodał jako prezes stowarzyszenia: – Wspólnie z Teresą Gałecką oraz Waldemarem Kozicz, mieszkańcem pobliskich Skierd wsparliśmy dzisiejszą zabawę jako Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Jabłonna. Specjalnie dla wszystkich dzieci ufundowaliśmy dmuchaniec oraz euro-bungee – dodał.

Atrakcji tego dnia było sporo – konkursy z animatorem, piłkarzyki, wspólne tańce z DJ-em czy też pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej z Jabłonny. Były także kolorowe warkoczyki dla najmłodszych, malowanie buziek, wata cukrowa i smaczny poczęstunek. W wolnej chwili można było podejść do stoiska Stowarzyszenia Przyjaciół Gminy Jabłonna, gdzie mieszkańcy chętnie wypełniali ankiety związane z potrzebami zmian na terenie naszej gminy. Głównym punktem programu były jednak urodziny sołtysa Roberta Liszewskiego, któremu odśpiewano głośne sto lat. Z pełną odpowiedzialności możemy napisać, że wczorajsza zabawa udała się, a sołtys, rada sołecka. radna i mieszkańcy Suchocina spisali się na piątkę z plusem!

Jabłonna Dla Mieszkańców