Piękny ślub w OSP Chotomów

Ach, co to był za ślub! Milena i Łukasz z Ochotniczej Straży Pożarnej w Chotomowie powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Młodej parze życzymy wszystkiego najpiękniejszego na nowej drodze życia.

Spieszymy się przekazać ważną dla naszej jednostki dobrą nowinę, mianowicie w dniu wczorajszym (24.06.2017 r.) kolejna para strażaków z OSP Chotomów powiedziała sakramentalne „TAK!” Młodej parze życzymy jeszcze raz wszystkiego co najlepsze. Oczywiście nie mogło obyć się bez strażackiej bramki przed naszą jednostką z której kilka zdjęć znalazło się w tym małym albumie. Wraz z OSP Jabłonna – Ochotnicza Straż Pożarna Jabłonna odpowiadaliśmy także za eskortę nowożeńców od kościoła aż do sali weselnej. Mamy nadzieję, że kierowcy wybaczą nam te niewielkie utrudnienia w ruchu zważywszy na okoliczności, wszystkich mimo to serdecznie przepraszamy. Uważamy, że spisaliśmy się wzorowo i swoją obecnością uświetniliśmy Wam ten dzień, jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! – napisali na Facebooku członkowie OSP Chotomów.

Jak okazało się, para poznała się dzięki strażakom z Jabłonny.

– A wiecie co? To wszystko zaczęło się w Jabłonnie… To w OSP Jabłonna gdzie Milena stawiała swoje pierwsze strażackie kroki a Łukasz był częstym gościem, rozbłysła pierwsza iskierka ich wielkiej miłości. Życzymy Wam kochani wszystkiego najlepszego na tej nowej drodze życia. W przeciwieństwie do „normalnych” pożarów, niech ten Wasz „pożar wielkich uczuć” trwa wiecznie. Gratulujemy Wam serdecznie – dodają koledzy i koleżanki z OSP Jabłonna.

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. OSP Chotomów