Pechowy wtorek na DW 630

Wypadek w Skierdach i dwie osoby przewiezione do szpitala oraz stłuczka trzech aut w Jabłonnie – tak minął wtorek na drogach gm. Jabłonna. Zapraszamy do zapoznania się z raportem.

Do pierwszego zdarzenia doszło wczoraj tuż przed godz. 17.00 na ul. Modlińskiej w Jabłonnie. 36-letnia kierująca osobowym Fordem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i wjechała w tył innego Forda kierowanego przez 60-letniego mężczyznę. W kolizji uczestniczył również Hyundai Sonata (kierowca 44 lata). Policja ustaliła, że wszyscy uczestnicy byli trzeźwi, jak również żaden z nich nie potrzebował pomocy medycznej. Mandatem została ukarana 36-latka kierująca Fordem. Na miejscu oprócz policji, były także strażacy z OSP Jabłonna i JRG Legionowo.

Tego samego dnia o godz. 17.40 doszło do kolejnego zdarzenia na DW 630 – tym razem w Skierdach. Jeep Cherokee nie ustąpił pierwszeństwa Volkswagenowi Passatowi i skręcając w lewo, doprowadził do groźnego wypadku. W jego wyniku Volkswagen dachował w przydrożnym rowie. Karetki pogotowia zabrały do szpitala obu kierowców. 43-letni kierowca Volkswagena był trzeźwy, z kolei od 67-letniego kierowcy Jeepa pobrano krew do badania. Sprawą wypadku zajmują się policjanci z Jabłonny. Warto również dodać, że na miejscu były 4 wozy JRG Legionowo i 1 OSP Jabłonna.

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. KP PSP Legionowo