W październiku VI Urodzinowy Turniej Piłkarski Marcina Wojciechowskiego

21 października odbędzie się szósta edycja Urodzinowego Turnieju Piłkarskiego Marcina Wojciechowskiego. W poprzednim roku na Orliku w Jabłonnie zagrało blisko 100 zawodników i 13 drużyn, natomiast tej jesieni liczba uczestników ma być jeszcze większa!

Od kilku lat Marcin Wojciechowski organizuje cieszące się coraz większą popularnością turnieje piłkarskie. W ubiegłym roku, mimo fatalnej, deszczowej pogody na jabłonowskim Orliku rywalizowało około 100 zawodników. Zwycięzcą turnieju został zespół Piasek Rembertów. Warto dodać, że organizatorzy zapewnili nie tylko profesjonalną opiekę medyczną i sędziego, ale również pamiątkowe medale.

– Turniej zgromadził 93 zawodników, czym prawie dwukrotnie pobił rekord z poprzednich edycji. Pobiliśmy również rekord w liczbie zgłoszonych drużyn, których było 13. Co ważne, chętnych było prawie 20 drużyn – mówił tuż po turnieju jego organizator, Marcin Wojciechowski.

W tym roku liczba drużyn zostanie zwiększona do 16. M. Wojciechowski liczy, że liczba uczestników tegorocznego turnieju przekroczy setkę. Zapisy rozpoczną się we wrześniu, ale już teraz warto rozpocząć kompletowanie składów.

Jeżeli są firmy bądź osoby prywatne, które chciałyby wspomóc finansowo organizację turnieju, należy kontaktować się z organizatorem poprzez FB – TUTAJ lub pod adresem e-mail – marcin.organizator.wojciechowski@onet.pl

Jabłonna Dla Mieszkańców

1

2

3

4

5

6

7

8

9