Okradziono rodzinę ze Skierd. Kto widział rowery?

W ostatni czwartek doszło do włamania do garażu znajdującego się przy jednym z domów na Osiedlu pod Kurantami w Skierdach. Złodzieje ukradli wiele przedmiotów. Właścicielom szczególnie zależy na odzyskaniu rowerów. Przewidzieli nawet nagrodę pieniężną dla osób, które pomogą w ich odzyskaniu.

– W nocy z czwartku na piątek z naszego garażu zostało skradzionych wiele przedmiotów. Złodzieje weszli przez furtkę prowadzącą od lasu na teren naszej posesji i okradli garaż. Zniknęły 3 rowery, tj. rower górski – MERIDA JULIET 7.300 – kolor miętowy / jasnozielony; rower szosowy – TREK – kolor czarny; rower górski – NORTHEC – kolor szary. Wszystkie rowery były bardzo dobrze wyposażone. Oprócz rowerów zniknęły także: myjka ciśnieniowa karcher, wędki (2 pełne futerały wędek), akcesoria wędkarskie i narzędzia – mówi nam pani Anna.

Właścicielom najbardziej zależy na odnalezieniu rowerów. Przewidzieli nagrodę pieniężną dla osób, które pomogą w ich odzyskaniu. Warto dodać, że kradzież z włamaniem została zgłoszona na policję.

Kontakt pod numerem tel. 667-657-677 lub FB – TUTAJ.

Zachęcamy do pomocy!

Jabłonna Dla Mieszkańców