Moc atrakcji w weekend

Weekend w gm. Jabłonna upłynie pod znakiem kultury i sportu. O tym: co, gdzie i kiedy przeczytacie w naszej ściągawce, jak nie nudzić się w tę sobotę oraz niedzielę.

W sobotę o godz. 9.00 rozpocznie się VII Grand Prix Gminy Jabłonna w piłce nożne drużyn 5-osobowych uczniów szkół podstawowych.

Tego samego dnia – o godz. 13.00 – mieszkańcy ul. Leśnej i Stowarzyszenie Jabłonna zapraszają na wspólne sprzątanie lasu.

Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłonnie i chotomowska filia Gminnego Centrum Kultury i Sportu zapraszają na wieczór poetycko-muzyczny Anny Osmakowicz. Zostaną wykonane utwory skomponowane przez Tadeusza Prejznera oraz przewidziana jest prezentacja jego książki “Muzyka była zawsze w nas”. Sobota, godz. 18.00, sala widowiskowa GCKiS w Chotomowie.

Również niedziela rozpocznie się od sportowych emocji. O godz. 9.00 hala sportowa Szkoły Podstawowej w Jabłonnie gościć będzie zawodników podczas 6. turnieju VI Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Gminy Jabłonna w sezonie 2014/2015.

W jabłonowskim Pałacu najpierw o godz. 13.00 odbędzie się kolejne “Pałacowe spotkanie z muzyką”, natomiast o godz. 14.30 aukcja charytatywna na rzecz Agnieszki Sałanowskiej wraz z występem chóru “Natus” ze Szkoły Podstawowej w Jabłonnie.

Weekend zakończy VI Chotomowskie Powitanie Wiosny POLSKA BIEGA. Długość trasy wyniesie ok. 5 km. Uczestniczy będą biegli czarnym szlakiem Polski Walczącej oraz lasami Chotomowskimi.

Jabłonna Dla Mieszkańców