Misie dla małych pacjentów

Wolontariat Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jabłonnie zaprasza do udziału w akcji z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia. Do 20 listopada trwa zbiórka zabawek dla małych pacjentów z oddziałów onkologicznych.

– Zbieramy NOWE PLUSZAKI, GRY PLANSZOWE I KOLOROWANKI dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych działających w Warszawie. W sobotę, 25 listopada zebrane misie zostaną przekazane dzieciom przez Fundację Mam Marzenie, która zorganizuje dodatkowo na oddziałach gry i zabawy oraz malowanie marzeń. Pozwólmy na jeden dzień zapomnieć o smutku i cierpieniu – wspólnie zostańmy ambasadorami uśmiechu i radości na małych, niewinnych buziach – pisze Wolontariat GOPS.

Rzeczy można dostarczać do GOPS przy ul. Zegrzyńskiej 1 ( 1 piętro) do 20 listopada 2017 r. W przypadku pytań należy kontaktować się pod nr tel. 22 506 61 70.

– Bardzo ważnej jest, aby rzeczy były nowe, nieużywane wcześniej, zafoliowane lub z metką, przeznaczone ewidentnie na prezent dla chorych dzieci. Ponadto związane to jest z uniknięciem ryzyka przenoszenia zarazków, niewskazanych w tym przypadku – dodaje Wolontariat GOPS.