Michalska dyrektorem ośrodków zdrowia

Wójt Jarosław Chodorski powołał rekomendowaną przez komisję konkursową Iwonę Michalską na stanowisko dyrektora Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej. W poniedziałek nowa dyrektor podpisała umowę o pracę.

Iwona Michalska od 2012 r. pełniła funkcję zastępcy dyrektora w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Legionowo. Jest absolwentką wydziału nauk o zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania ryzykiem w opiece zdrowotnej na wydziale nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada również certyfikat audytora wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością (SZJ), uprawnienia pełnomocnika ds. jakości oraz wieloletnie doświadczenie we wprowadzaniu i utrzymywaniu SZJ według normy ISO. Z branżą medyczną związana jest od ponad dwudziestu lat, z czego przez ostatnie siedem pełniła stanowiska kierownicze. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z pielęgniarstwa rodzinnego.

Dyrektor Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w naszej gminie będą podlegały dwie placówki – w Jabłonnie przy ul. Parkowej 21 oraz w Chotomowie przy ul. Partyzantów 10A.

Źródło: Gmina Jabłonna