Miał narkotyki w saszetce

44-latek kierując volkswagenem, na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył. Mundurowi natychmiast podjęli decyzję o zatrzymaniu auta do kontroli drogowej i sprawdzeniu co jest powodem takiego zachowania kierowcy. Okazało się, że mieszkaniec powiatu legionowskiego posiadał przy sobie amfetaminę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających.

Policjanci patrolujący Legionowo zwrócili uwagę na kierującego volkswagenem, który na widok radiowozu znacząco przyspieszył. Natychmiast zapadła decyzja o przeprowadzeniu kontroli drogowej i ustaleniu co jest powodem takiego zachowania kierowcy.

W trakcie kontroli 44-latek zachowywał się bardzo nerwowo, trzęsły mu się ręce. Już po chwili policjanci wiedzieli dlaczego. W saszetce należącej do mężczyzny ujawnili torebkę foliowa z białym proszkiem. Badanie narkotesterem wskazało na amfetaminę.

Mundurowi zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali mężczyznę. Śledczy przedstawili 44-latkowi zarzut posiadania środków odurzających. Za ten czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: podkom. Justyna Stopińska/is/KPP Legionowo