Marihuanę ukrywał w dłoni

29-latek z Warszawy odpowie za posiadanie marihuany. Podczas legitymowania mężczyzna ściskał w dłoni narkotyki. Jak informuje policja, został on zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo odpowie w warunkach recydywy.

Policjanci pełniący służbę na terenie Legionowa postanowili wylegitymować mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Podczas kontroli mundurowi zauważyli, że 29-latek ukrywa coś w prawej dłoni. Natychmiast postanowili to sprawdzić. Okazało się, że mężczyzna miał w ręku zawiniątko z suszem roślinnym. W trakcie dalszych czynności, w odzieży mieszkańca Warszawy, stróże prawa ujawnili kolejne pięć zawiniątek. Badanie narkotesterem wskazało, iż zabezpieczony susz to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi.

Po zebraniu materiału dowodowego dochodzeniowcy przedstawili 29-latkowi zarzut posiadania marihuany, do którego się przyznał. Mężczyzna w przeszłości był już karany za posiadanie środków odurzających , dlatego teraz za popełnione przestępstwo odpowie jako recydywista.

Źródło: podkom. Justyna Stopińska / KPP Legionowo, fot. pixabay