Legionowo. Wpadli z marihuaną

Kolejne dwie osoby wpadły w ręce policjantów za posiadanie narkotyków. 18- i 24-latek mieli przy sobie marihuanę. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze w trakcie wykonywania swoich obowiązków podejmują działania mające na celu zmniejszenie przestępczości. Tym razem na terenie Legionowa, w ręce stróżów prawa wpadły dwie osoby z narkotykami.

18-latek został zatrzymany przez policjantów legionowskiej patrolówki. Podczas legitymowania mężczyzna był bardzo zdenerwowany, okazało się, że mieszkaniec powiatu legionowskiego posiada przy sobie fifkę oraz porcję marihuany.

Drugi z zatrzymanych wpadł w ręce policjantów wydziału kryminalnego. W trakcie patrolu legionowskich osiedli policjanci zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn siedzących w pojeździe. Podczas kontroli osobistej, w odzieży 31-latka funkcjonariusze ujawnili torebkę strunową z zawartością suszu roślinnego.

W obu przypadkach narkotyki zostały zabezpieczone i przebadane, narkotester wskazał na marihuanę. Mieszkańcy powiatu legionowskiego usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Teraz zajmie się nimi sąd.

Źródło: podkom. Justyna Stopińska/is