Kwiatowa najładniejsza we wsiach zachodnich

– Dzięki artykułowi, który pojawił się na portalu, ul. Kwiatowa w Janówku Drugim nabrała świątecznego wyglądu. Dziękuję za poruszenie tematu – napisała do nas pani Ania z Janówka Drugiego. Na terenie sołectwa zamontowano kolejne iluminacje świąteczne.

Kilka dni temu pisaliśmy o świątecznej dekoracji na ul. Kwiatowej w Janówku Drugim.

– Jak co roku temat jest ten sam, czyli iluminacja na ulicy Kwiatowej. Czy kiedyś będzie normalnie i iluminacje zostaną wieszane od początku ulicy, a nie od końca? W zeszłym roku było marnie z iluminacjami, a w tym to chyba za karę początek naszej ulicy nie ma nic!!!! Ja rozumiem wydatki itp. ale chyba płacimy podatki i chyba stać nas (gminę) na iluminacje. Skoro co roku są z tym problemy to może warto byłoby poprosić sołtysa o wskazanie zawieszenia iluminacji – informował p. Marcin.

Wydział Gospodarki Komunalnej zapewniał, że montaż iluminacji na ul. Kwiatowej nie został jeszcze zakończony. Jak okazało się, urzędnicy słowa dotrzymali. Co więcej, zamontowano łącznie kilkanaście ozdób świątecznych i ul. Kwiatowa stała się najładniej udekorowaną ulicą we wsiach zachodnich.

– Dzięki artykułowi, który pojawił się na portalu, ul. Kwiatowa w Janówku Drugim nabrała świątecznego wyglądu. Dziękuję za poruszenie tematu i pomoc w zwiększeniu liczby iluminacji świątecznych – napisała do nas mieszkanka Janówka Drugiego.

Dziękujemy za miłe słowa!

Jabłonna Dla Mieszkańców