Kwesta na rzecz Gabrysi Dorockiej. Jest chora na SMA 1

– W najbliższą niedzielę 6 marca, wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu z SP1 w Legionowie będą kwestować na rzecz Gabrysi Dorockiej chorej na SMA 1 pod dwoma kościołami. W Jabłonnie – Parafia Matki Bożej Królowej Polski oraz w Legionowie – Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa ul. Piłsudskiego 47. Dlatego bardzo, bardzo prosimy i apelujemy o wsparcie naszej zbiórki – piszą na Facebooku wolontariusze.

Szanowni Państwo, mieszkańcy Jabłonny i Legionowa.

W najbliższą niedzielę 6 marca, wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu z SP1 w Legionowie będą kwestować na rzecz Gabrysi Dorockiej chorej na SMA 1 pod dwoma kościołami. W Jabłonnie – Parafia Matki Bożej Królowej Polski oraz w Legionowie – Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa ul. Piłsudskiego 47. Dlatego bardzo, bardzo prosimy i apelujemy o wsparcie naszej zbiórki. Aby uratować życie tej małej istotki musimy zebrać ponad 9 milionów złotych. Wierzymy, że to może się udać dzięki ludziom, dla których dobro drugiego człowieka nie jest sprawą obojętną i są przekonani, że: „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”. Już w nadchodzącą niedzielę będziemy mogli poznać siłę i moc cytowanych wyżej słów. Więc dajmy szansę nie tylko Gabrysi, ale i nam samym.

Składamy serdeczne podziękowania księdzu Jerzemu Sieńkowskiemu – proboszczowi z Jabłonny oraz księdzu Piotrowi Główce- proboszczowi z Legionowa, dzięki którym nasza akcja stała się możliwa. Dziękujemy za szczerą empatię, zrozumienie i serce.

Wolontariusze SKW SP1 w Legionowie