Krzyżanowski poparł Grzybka w wyborach na wójta

– Idąc drogą zmian i wspólnych celów wynikających z naszych programów wyborczych, swój głos oddam na Mariusza Grzybka. Apeluję o Państwa udział w wyborach! – zwraca się do swoich wyborców Adam Krzyżanowski. 4 listopada odbędzie się II tura wyborów na wójta gm. Jabłonna. Zmierzą się w niej Mariusz Grzybek i Jarosław Chodorski.

W najbliższą niedzielę odbędzie się II tura wyborów na wójta gm. Jabłonna. Funkcję tę obejmie Jarosław Chodorski albo Mariusz Grzybek. Dziś oświadczenie w sprawie wyborów opublikował Adam Krzyżanowski, który w pierwszej turze ubiegał się o stanowisko wójta.

– Już 4 listopada odbędzie się II tura wyborów na Wójta Gminy Jabłonna. Wiele osób pyta mnie, na kogo oddać swój głos. Jestem przekonany, że Gmina Jabłonna potrzebuje zmian w sposobie zarządzania i wieloletnim planowaniu inwestycyjnym. Mieszkańcy potrzebują również wykształconego i doświadczonego samorządowca na stanowisku Wójta, który będzie współpracował nie tylko ze swoim zapleczem politycznym. Idąc drogą zmian i wspólnych celów wynikających z naszych programów wyborczych, swój głos oddam na Mariusza Grzybka. Apeluję o Państwa udział w wyborach! – informuje A. Krzyżanowski.

W pierwszej turze J. Chodorski otrzymał 3432 głosy, M. Grzybek 2266, A. Krzyżanowski 1744, natomiast Katarzyna Dąbrowska 984.

Jabłonna Dla Mieszkańców