Kryminalni zabezpieczyli amfetaminę

Kryminalni sprawdzają każdą informację o osobach, które mogą posiadać, udostępniać lub wprowadzać do obrotu środki odurzające lub substancje psychotropowe. Tym razem poczynione przez policjantów ustalenia doprowadziły do zatrzymania 36-letniego mężczyzny i zabezpieczenia 23 gramów amfetaminy.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego legionowskiej komendy na bieżąco pozyskują informacje i poszerzają wiedzę na temat przestępczości narkotykowej na terenie powiatu. Efektem ich pracy są kolejne zabezpieczone narkotyki oraz zatrzymany mieszkaniec powiatu legionowskiego.

Do zatrzymania doszło w miniony weekend, kiedy to policjanci w trakcie kontroli zaparkowanego audi, w kanale wentylacyjnym ujawnili grudki białego proszku. Badanie narkotesterem potwierdziło, że znaleziony w pojeździe substancja to amfetamina o wadze ponda 23 gramów. Kryminalni zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który noc spędził w policyjnej celi.

Po zebraniu materiału dowodowego śledczy przedstawili mieszkańcowi powiatu legionowskiego zarzut posiadania środków odurzających. Teraz mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: podkom. Justyna Stopińska / KPP Legionowo