Koncert z poezją papieską, a po nim kremówki

Dziś w Jabłonnie odbędzie się koncert z okazji XVII Dnia Papieskiego. Ks. proboszcz Jerzy Sieńkowski oraz radny Adam Krzyżanowski zapraszają najpierw na koncert do poezji papieskiej, a po jego zakończeniu na… kremówki. Początek o godz. 19.00.

Koncert odbędzie się pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją!”. Przed jabłonowską publicznością zaprezentują się zespół Ti Marija, Patrycja Malinowska (uczestniczka programów wokalnych) oraz Stanisław Jaskułka. Koncert będzie związany z poezją papieską.

– Na zakończenie koncertu zapraszamy na chwilę słodkości z kremówkami papieskimi – mówi radny Krzyżanowski.

Jabłonna Dla Mieszkańców

koncert plakat

Komentarze

 • 15 października 2017 at 17:26
  Link

  Jako bezbożnik pozwolę sobie…. mogę pozwolić sobie na napisanie tego, co naprawdę myślę – bez przysłowiowego owijania w bawełnę. Mianowicie sądzę że tak naprawdę kluczowe są tutaj właśnie te gifty (kremówki), dzięki nim powstaje bowiem relacja polegająca na uruchomieniu u ich konsumentów (czytaj: elektoratu) tzw. zasady wzajemności.
  http://www.fuw.edu.pl/~jt/sekty/cialdini-pl.html
  Trzeba przyznać z uznaniem że strategie na kampanię wyborczą w naszej gminie wciąż się rozwijają (kiedyś był czas prymitywnych chwytów typu „flaszka za głosy”, na szczęście teraz w szranki stają zgoła inni ludzie – wykształceni i hmm… o wiele bardziej wyrafinowani). Serce roście. 🙂

  Odpowiedz
 • 16 października 2017 at 09:01
  Link

  doktorze, z okazji Międznarodowego Dnia Durszlaka zapraszamy na koncert pod hasłem „Skręćmy razem po pesto”. Po koncercie gary pełne makaronów dla wszystkich – ufundujemy kokardki oraz penne s sosem carbonara. Pośpiewamy (bo czemu nie?) . Tylko obrazu nie dajemy, bo każdy wie jak wygląda Potwór Spaghetti. #niechPastabędzieztobą

  Odpowiedz
 • 16 października 2017 at 09:23
  Link

  Wstyd żeby naśmiewać się z koncertu. Panie Adamie wspaniały pomysł a koncert piękny. Tak trzymać.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *