Kolejne stłuczki w Jabłonnie

We wtorek na skrzyżowaniu ul. Modlińskiej z Zegrzyńską w Jabłonnie doszło do dwóch kolizji drogowych. Zapraszamy do przeczytania relacji strażaków z OSP Jabłonna.

– Poranek rozpoczęliśmy od interwencji przy zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ul. Modlińskiej i ul. Zegrzyńskiej, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu interweniowały 2 zastępy z JRG Legionowo, jeden z OSP Jabłonna, Policja oraz zespół PRM. Na szczęście nikt z podróżujących pojazdami nie odniósł poważniejszych obrażeń a nasze działania polegały głównie na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem oraz uprzątnięciu elementów z uszkodzonych pojazdów – informowali wczoraj druhowie z OSP Jabłonna.

Osiem godzin później niemal w tym samym miejscu doszło do kolejnej kolizji.

– Śliska po opadach deszczu nawierzchnia, chwila nieuwagi, nieopanowanie pojazdu i kolizja gotowa. Tym razem jeden z pojazdów zjechał na chodnik i uderzył w tył zaparkowanego tam Mercedesa należącego do firmy pogrzebowej… Na szczęście obeszło się tylko na nerwach i strachu. Na miejscu zdarzenia interweniowały zastępy z JRG Legionowo i OSP Jabłonna zabezpieczając miejsce kolizji i kierując ruchem – czytamy.

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. OSP Jabłonna