Już w niedzielę Święto Kobiet w Suchocinie

Już w niedzielę, 11 marca w Domu Weselnym Eden w Suchocinie odbędzie się Dzień Kobiet zorganizowany specjalnie dla pań z terenu wsi zachodnich. Główną atrakcją będzie recital piosenek Hanny Ordonówny – „Ordonka – dziewczyna z Woli”. Wstęp wolny.

Radni Teresa Gałecka, Dorota Świątko i Adam Krzyżanowski zapraszają wszystkie panie (a także panów!) na Dzień Kobiet w Domu Weselnym Eden w Suchocinie. W tę niedzielę o godz. 15.00 publiczność uda się w podróż w czasie do przedwojennej Warszawy, gdzie na kabaretowych scenach triumfy święciła niezapomniana Hanna Ordonówna. Recital „Ordonka – dziewczyna z Woli” będzie składał się z najsłynniejszych utworów okraszonych fragmentami bogatego życiorysu wspomnianej artystki.

Przed publicznością wystąpią również zespół Moderato i DJ Hubson. Ponadto organizatorzy zapewnią słodki poczęstunek. Wstęp wolny.

Dzień Kobiet we wsiach zachodnich został objęty patronatem medialnym przez: Jabłonna Dla Mieszkańców, Wirtualne Legionowo, Miejscowa na weekend oraz LTV Legionowo.

Jabłonna Dla Mieszkańców

plakatWSIE - Kopia

Komentarze

 • 10 marca 2018 at 18:34
  Link

  Wreszcie ktoś myśli o naszych wsiach! Brawo radny Krzyżanowski i radne Świątko o Gałecka!

  Odpowiedz
  • 10 marca 2018 at 21:48
   Link

   To, że radni organizują krotochwilę nazywa pan myśleniem o swoich okręgach wyborczych?
   AHAHAHAHA!
   Ok, jak pan tam woli. 😀

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *