Harmonogramy odbioru odpadów na 2021 rok

Urząd Gminy Jabłonna opublikował nowe harmonogramy odpadów komunalnych na 2021 rok. Mieszkańcy zwracają uwagę, że są one nieczytelnie.

– Odpustowy styl grafiki powoduje, że harmonogramy są absolutnie nieczytelne. Jak można było tak spaprać dotychczasowe harmonogramy, które od 2013 roku funkcjonowały i były świetne, poza tym były łatwe do zapamiętania bo pokazywały kalendarz. Gmina Jabłonna prośba o poprawę, to jest naprawdę słabe! – pisze na Facebooku urzędu p. Krzysztof.

– Ten harmonogram jest kompletnie nieczytelny! Proszę przygotować taki w formie kalendarza jak dotychczas – dodaje p. Karolina.

Z kolei p. Czesław zauważa: „Nowy harmonogram odbioru odpadów – tabela z liczbami jest mało czytelna. Numery dni miesiąca nie nawiązują do nazwy dnia tygodnia oraz nie pokazują relacji w czasie odbioru różnych odpadów. Kakafonia kolorów powiększa nieczytelność tabeli. Harmonogram odbioru odpadów w układzie kalendarzowym był czytelny i pokazywał wzajemne relacje odbioru odpadów w czasie w układzie kalendarzowym. Konstrukcja graficzna harmonogramu jest w mojej ocenie na „2 z minusem”. Przy tworzeniu harmonogramu warto zatrudnić grafika! Proszę o poprawienie układu graficznego w nawiązaniu do układu kalendarzowego”.

Waszym zdaniem internauci mają rację, co do braku czytelności nowych harmonogramów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *