FOTO. Dzień Kobiet we wsiach zachodnich

W niedzielne popołudnie sala Domu Weselnego w Suchocinie wypełniła się mieszkańcami wsi zachodnich, którzy z niecierpliwością wyczekiwali koncertu z okazji Dnia Kobiet. Były życzenia, kwiaty i słodkie upominki dla przedstawicielek płci pięknej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

W niedzielę, 11 marca w Domu Weselnym Eden w Suchocinie radni: Adam Krzyżanowski, Teresa Gałecka i Dorota Świątko zorganizowali koncert z okazji Dnia Kobiet dla mieszkanek wsi zachodnich. Przed publicznością wystąpili artyści z Teatru ITakZagramy w recitalu piosenek Hanny Ordonówny, Zespół Moderato oraz DJ Hubson. Jak można było zauważyć (oraz usłyszeć!), koncert spodobał się publiczności, która już teraz liczy na następne wydarzenia kulturalne.

– Zorganizowaliśmy już w październiku cykl koncertów papieskich, w grudniu Wigilię dla mieszkańców wsi zachodnich, a dziś kończymy obchody związane z Dniem Kobiet. To jednak nie koniec, w najbliższym czasie pojawią się informacje odnośnie kolejnych wydarzeń. Stowarzyszenie planuje zorganizować nie tylko spotkania kulturalne, ale również dotyczące bezpieczeństwa i ochrony zdrowia – zapowiedział Adam Krzyżanowski, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Gminy Jabłonna.

W trakcie wczorajszego koncertu każda z pań otrzymała pięknego tulipana oraz słodki upominek.

Jabłonna Dla Mieszkańców