Dziś Dzień Kobiet. Wszystkim Paniom składamy życzenia!

Dzień Kobiet to coroczne święto obchodzone 8 marca, jako wyraz szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie kobiet. Daniel Szablewski, redaktor naczelny portalu „Jabłonna Dla Mieszkańców” złożył osobiście życzenia Paniom z terenu gm. Jabłonna.

Na jabłonowskich ulicach można było dziś spotkać panów, którzy pospiesznie rozglądali się za stoiskami z kwiatami. Jak zwykle dużym wzięciem cieszyły się róże, jak u tulipany. Panowie kupowali kwiaty dla swoich żon, narzeczonych, córek… Dziś obchodzimy bowiem Dzień Kobiet – święto ustanowione ponad 100 lat temu. Obowiązuje ono w kilkudziesięciu krajach świata.

– Wszystkiego najwspanialszego! Pogody ducha, optymizmu i samych radosnych chwil w życiu prywatnym oraz zawodowym. Żeby każdy kolejny dzień sprawiał jeszcze więcej satysfakcji niż te mijające – życzył dziś napotkanym Paniom Daniel Szablewski, redaktor portalu „Jabłonna Dla Mieszkańców”.

DSC_0360 - Kopia

Redakcja „Jabłonny Dla Mieszkańców” postanowiła złożyć życzenia osobiście i udała się dzisiaj na ulice gm. Jabłonna, by zamienić parę słów z przedstawicielkami płci pięknej. Panie nie ukrywały, że z zaciekawieniem śledzą informacje publikowane na naszym portalu i obiecały, że jeszcze częściej będą nas odwiedzać. Dziękujemy za miłe słowa!

Paniom, których dziś niestety nie mieliśmy okazji spotkać, oczywiście składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet. Dziękujemy, że jesteście!

MK