Dzieje się w Chotomowie i Jabłonnie. WOŚP gra na całego!

To już 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej. Po raz kolejny razem z Jurkiem Owsiakiem gra Publiczne Gimnazjum w Chotomowie. Wolontariuszy można spotkać nie tylko w Chotomowie, ale również w Jabłonnie. Zapraszamy do obejrzenia bogatej galerii zdjęć.

Od wielu tygodni Publiczne Gimnazjum w Chotomowie żyło przygotowaniami do tego dnia. Mowa o 15 stycznia, czyli 25. Finale WOŚP. W tym roku Orkiestra zbiera środki na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Mieszkańcy, którzy dziś odwiedzili gimnazjum, z pewnością nie żałowali. Uczniowie, nauczyciele i nie tylko zapewnili masę atrakcji. Były występy artystyczne, targi przetworów, książek, zabawek i ciast, przeróżne warsztaty, ale również wspaniała, ciepła atmosfera.

Od samego rana na terenie naszej gminy można spotkać wolontariuszy. Jak sami przyznają, mieszkańcy chętnie wrzucają do puszek.

Co ciekawe, tegoroczny finał w naszej gminie nie zakończy się dziś. Jeszcze do wtorku do godz. 20.00 można będzie licytować voucher na kurs ratownika wodnego. Cena wywoławcza to 400 zł. Licytacja odbywa się na Facebooku Gimnazjum w Chotomowie – TUTAJ.

Jabłonna Dla Mieszkańców