Do seniorów trafią maseczki i środki ochrony osobistej

Już niedługo do seniorów z terenu gm. Jabłonna trafią środki ochrony osobistej, które Spółka Tarchomińskich Zakładów Farmaceutycznych Polfa Tarchomin S.A. przekazała wolontariuszom z 05-110 Stowarzyszenie Młodych Mieszkańców Gminy Jabłonna.

– W czwartek (7.01) Stowarzyszenie Młodych Mieszkańców Gminy Jabłonna podpisało umowę darowizny rzeczowej na produkty biobójcze Spółki Tarchomińskich Zakładów Farmaceutycznych Polfa Tarchomin S.A. w postaci: 1000 sztuk maseczek medycznych TZF II R, 400 opakowań Trisept Max 30 ml, 15 opakowań Trisept Max 5l. Środki ochrony osobistej o wartości 3277,35 zł już niedługo trafią do seniorów z gm. Jabłonna – informuje Karol Urbaniak z jabłonowskiego stowarzyszenia.

Jak dodaje, lokalna organizacja prowadzi statutowe działania na rzecz ochrony i promocji zdrowia oraz promuje działania na rzecz bezpieczeństwa, zdrowia i życia. W mediach społecznościowych stowarzyszenie zapowiada przygotowanie zestawów ochronnych dla miejscowych seniorów, w których znajdą się również przyłbice.

– 05-110 Stowarzyszenie Młodych Mieszkańców Gminy Jabłonna pragnie serdecznie podziękować całemu zespołowi Polfy Tarchomin na czele z panem prezesem Jarosławem Królem za wsparcie w zabezpieczenie seniorów naszej społeczności – podsumowuje Karol Urbaniak.