Dbamy o wygląd gminy. CEKS w Chotomowie

Dzięki naszej interwencji wykoszono działkę znajdującą się między rondem a Szkołą Podstawową w Chotomowie, która do tej pory była mocno zarośnięta trawą i chwastami. Pozostawiono jednak wiele niedoróbek, które nadal szpecą wygląd CEKS. Postanowiliśmy wskazać robotnikom, co jeszcze muszą zrobić.

W poprzednią niedzielę na Facebooku opublikowaliśmy zdjęcia okolic CEKS w Chotomowie, na których można było zauważyć bardzo bujną roślinność. Z pewnością nie wyglądało to ładnie.

1

2

Dzięki naszej interwencji w ciągu kilku dni wykoszono trawę i chwasty.

3

4

Okazało się, że robotnicy pozostawili jeszcze wiele niedoróbek. Aby pomóc w sprzątaniu CEKS, postanowiliśmy wskazać palcem, jakie prace należy jeszcze wykonać. Po pierwsze, kosiarkę warto odpalić przy siłowni zewnętrznej oraz na pasie zieleni między ul. Partyzantów a parkingiem.

6

5

Warto zainteresować się wyglądem bezpiecznej nawierzchni na siłowni zewnętrznej. Chwastów jest coraz więcej.

8

9

W dalszym ciągu z boiska sportowego nie mogą korzystać młodzi piłkarze. Czy administrator boiska faktycznie nie wpuszcza dzieci ze względu na regenerację trawy? Wątpimy w to, ponieważ jednostki, które dbają o stan muraw, nie pozwalają sobie na hodowanie chwastów…

7

Nadal nie posprzątano piachu po zimowym utrzymaniu dróg, chodników i parkingów. Warto również przyjrzeć się chwastom przy krawężnikach.

11

Wyblakłe oznakowanie poziomie dotyczące miejsc postojowych dla niepełnosprawnych wprowadza kierowców w błąd. Takie miejsca znajdują się tylko na początku parkingu. Pozostałe należy usunąć.

10

Przekrzywiony znak, rozebrana kostka oraz porozrzucane materiały budowlane…

12

13

14

O śmieciach porozrzucanych wokół CEKS nawet nie wspominamy.

Jabłonna Dla Mieszkańców