Coraz więcej wyłączeń prądu

Mieszkańcy Chotomowa, Suchocina, Bożej Woli oraz Jabłonny muszą przygotować się na przerwy w dostawie energii elektrycznej. O tym gdzie i kiedy PGE Dystrybucja będzie prowadzić prace modernizacyjne, w dalszej części wiadomości.

W niedzielę, 29 listopada w godz. 14.00-17.00 prąd będzie wyłączony na następujących ulicach w Chotomowie: Cieszyńska, Wrzesińska, Kaszubska, Kościuszki od stacji transformatorowej do Kaszubskiej (Legionowo), Piusa XI od stacji transformatorowej do Okólnej, Niecała, Żwirki i Wigury.

W poniedziałek, 30 listopada w godz. 8.00-16.00 przerwy w dostawie energii elektrycznej wystąpią w Suchocinie (Modlińska, Wiklinowa, Rybacka, Wiślana, Sołecka) oraz Bożej Woli (Modlińska, Dębowa, Świerkowa, Brzozowa, Warszawska, Olszowa, Klonowa, Bukowa, Orzechowa, Lipowa, Jodłowa, Magnolii, Leśna, Cyprysowa, Sosnowa).

We wtorek, 1 grudnia w godz. 8.00-15.00 uniedogodnienia będą dotyczyć rejonu ul. Kwiatowa od stacji transformatorowej w kierunku Gajowej, Polankowa, Gajowa od Kwiatowej do końca obwodów, Gdyńska od Polankowej.

Jabłonna Dla Mieszkańców