Chotomów przywitał 2018 rok!

Sylwester na rondzie w Chotomowie co roku cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku na plenerowej imprezie bawiło się około 300 osób. Były życzenia, smaczny poczęstunek, muzyka i przede wszystkim fajerwerki.

W niedzielę, 31 grudnia mieszkańcy Chotomowa i pobliskiej Dąbrowy Chotomowskiej wspólnie pożegnali 2017 rok i powitali nowy 2018 rok. Punktualnie o godz. 23.30 rozpoczął się chotomowski Sylwester zorganizowany przez Artura Oleksiaka, sołtysa Chotomowa oraz sponsorów. W ramach spotkania zapewniono gorący bigos, lampkę szampana, muzykę z największymi przebojami oraz pokaz fajerwerków.

– Dziękuję mieszkańcom, którzy tak licznie przybyli na wspólne powitanie Nowego Roku. Cieszę się, że z roku na rok jest nas coraz więcej. Stało się to już pewnego rodzaju tradycją i na zawsze pozostanie wizytówką naszej wsi. Chciałbym również zaznaczyć, że bez ogromnego wsparcia ze strony sponsorów, pomocy mojej żony, syna, córki, zięcia, a przede wszystkim bez mieszkańców to spotkanie nie miałoby tak wspanialej oprawy i atmosfery – mówi sołtys Oleksiak.

Lista sponsorów jest długa. Pomoc przy organizacji Sylwestra zapewnili: Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Jabłonna, Translud, Partner, Cool, Stacja Paliw Huzar, Restauracja Samba, Kawiarnia Na Prostej, Hurtownia Spożywcza Państwa Leończuk, OSP Chotomów oraz Państwo Oleksiak, Wyżykowscy, Głuśniewcy, Niemyjscy i Krzyżanowscy.

Razem z mieszkańcami świętowali również radni Adam Krzyżanowski i Bogumiła Majewska.

– Życzę wszelkiej pomyślności i samych sukcesów, udanych przedsięwzięć i aby nasza gmina rozwijała się pomyślnie. Tak, żeby wszyscy mogli dostrzec jak rozwija się nasze otoczenie. Życzę, aby rok 2018 był dobrym, nowym rokiem – głos zabrał radny Krzyżanowski.

Tej nocy to nie była jedyna impreza zorganizowana dla mieszkańców naszej gminy. W pobliskim Domu Strażaka bawiło się ponad 100 seniorów z Chotomowa i Jabłonny. Atmosfera była wyborna!

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. czytelnik / sołtys Chotomowa