Brudne autobusy linii 741

Coraz więcej pasażerów skarży się na całkowicie brudne autobusy linii 741. Nie dość, że pojazdy nie wglądają estetycznie, to nic widać przez szyby. Zarząd Transportu Miejskiego zobowiązał się do interwencji.

– To wstyd, że musimy jeździć w takich warunkach. W Warszawie czy okolicy nigdzie nie widziałem, żeby autobusy były tak brudne jak te jeżdżące na trasie 741. Powiem panu więcej, nawet śmieciarki odbierające odpady komunalne są zdecydowanie czyściejsze. Tylko w naszej gminie dzieją się takie rzeczy – mówi nam radny Arkadiusz Syguła.

Do naszej redakcji zgłaszają się czytelnicy, którzy przyznają, że na autobusach wyczyszczone są tylko okolice przycisków otwierających drzwi. Mocno zabrudzone szyby sprawiają, że pasażerowie mają kłopot ze zorientowaniem się, gdzie są w danej chwili.

– Na miejsce został już wysłany radiowóz Nadzoru Ruchu, który sprawdzi jak sytuacja wygląda w tym momencie. Jeżeli informacje potwierdzą się, to przewoźnik zostanie ukarany. Skontaktowaliśmy się już z przewoźnikiem, który zobowiązał się do skontrolowania czystości autobusów i zapewnił nas, że wozy będą regularnie myte – poinformował dziś Wiktor Paul, inspektor ds. kontaktów z mediami w Zarządzie Transportu Miejskiego.

Jabłonna Dla Mieszkańców