Nie będzie remontu Królewskiej

Prawdopodobnie dopóki Jarosław Chodorski będzie wójtem, mieszkańcy ul. Królewskiej w Jabłonnie nie mają co liczyć na remont ich drogi i chodnika. – To nie będzie wykonane – wójt odpowiedział jednemu z mieszkańców podczas zebrania sołeckiego.

W ubiegłym miesiącu w Domu Ogrodnika odbyło się zebranie wiejskie, podczas którego poruszono temat ul. Królewskiej. Mieszkańcy narzekają, że chodnik jest zniszczony i raz po raz można napotkać na nim nawet 30-centymetrowe dziury, z kolei jezdnia jest zapadnięta, przez co wody opadowe spływają do kanalizacji.

– Przez 3 lata nie może pan wyremontować ul. Królewskiej i chodnika na ul. Królewskiej. Czy w tym roku będzie prowadzony tam remont z bieżącego utrzymania dróg? – zapytał mieszkaniec.

– Część (Jabłonny – red.), w której pan mieszka, ma już wszystko. Chodnik, kanalizację, wodociąg, piękną drogę z kostki, a inni mieszkańcy nie mają nic. To nie będzie wykonane – odpowiedział wójt Chodorski.

Kiedy mieszkaniec zwrócił uwagę, że chodnik jest pozarywany, wójt stwierdził, że ubytki w chodniku i drodze nie pojawiły się w ostatnich trzech latach (czyli od kiedy J. Chodorski jest wójtem).

Temat ul. Królewskiej ponownie poruszono na spotkaniu Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

– Jeśli pan wójt powiedział to oficjalnie na zebraniu, to my możemy stawiać wnioski, a pan wójt i tak zrobi, co będzie chciał – powiedział wprost Zenon Chojnacki, przewodniczący komisji.

Mieszkańcy tego rejonu Jabłonny raczej nie powinni spodziewać się zbyt wielu inwestycji, dopóki J. Chodorski będzie wójtem.

Jabłonna Dla Mieszkańców