Nie będzie oświetlenia na Uroczej i Jutrzenki

Na ul. Uroczej i Jutrzenki w Chotomowie w tym roku nie powstanie oświetlenie. Wójt Chodorski wykreślił te inwestycje z budżetu gminy i przeniósł 50.000 złotych na budowę oświetlenia na innej ulicy.

W poprzednim miesiącu wójt Jarosław Chodorski wydał zarządzenie, zgodnie z którym zrezygnował z budowy oświetlenia na ul. Uroczej i Jutrzenki w Chotomowie. Do tej pory na ten cel było zarezerwowane w budżecie 50.000 zł.

– Takie jest właśnie traktowanie poszczególnych okręgów wyborczych. W jednym wbrew woli rady dokłada się pieniędzy na zadanie, a w innym chociaż to jest wpisane do budżetu, to zabiera się te pieniądze. To (oświetlenie ul. Uroczej i Jutrzenki – red.) nie jest budowane dla Modzelewskiego, bo ja mam oświetlenie, asfalt, chodnik i mieszkam w centrum wsi, ale dlaczego ci ludzie cierpią? Bo pan Chodorski ma jakieś fanaberie? Bo dostał wiaderko, łopatkę i bawi się w piaskownicy losem mieszkańców? – pytał podczas kwietniowej sesji Witold Modzelewski, przewodniczący rady.

Niestety wójt Chodorski nie przyszedł na sesję i nie odpowiedział na postawione pytania.

Wójt wytłumaczył jedynie w uzasadnieniu do zarządzenia, że zabranie środków z ul. Uroczej i Jutrzenki spowodowane jest przesunięciem pieniędzy na budowę oświetlenia na innej ulicy na terenie gm. Jabłonna.

Jabłonna Dla Mieszkańców

Komentarze

 • 9 maja 2018 at 18:25
  Link

  Łopatka i wiaderko należą się Witoldowi Modzelewskiemu za nic nie wnoszące inwektywy.

  Odpowiedz
 • 10 maja 2018 at 05:35
  Link

  Dobrze, że pr „frysjara” jest wszechobecny, zadam więc pytanie. Czy zapomniałeś Kokos jak koleżanka „frysjara” wszystkich konkurentów zabijała inwektywami na każdym forum? Nie rozdawałeś wtedy wspaniałomyślnie „wiaderek”. Zatrudniona później w nagrodę za dobre „czyny”. Dlaczego wtedy ciebie nie było? Dlaczego nie zabierałeś głosu? Czy to oznacza, że popierałeś te inwektywy ?

  Odpowiedz
  • 10 maja 2018 at 19:06
   Link

   Jak już uda ci się czytelnie i bez zbędnych elementów skonstruować pytanie to daj znać, chętnie odpowiem. Teraz nie mam pojęcia o co tobie chodzi.

   Odpowiedz
 • 10 maja 2018 at 06:49
  Link

  a czemu niezadowolony i skrzywdzony pan Modzelewski wczesniej nie poparł referendum? teraz płacze? i tak sie zastanawiam czy wiecje jest bezradny czy po prostu bezczelny 😉

  Odpowiedz
 • 10 maja 2018 at 14:35
  Link

  a podobno nic dwa razy się nie zdarza 😉 kiedyś było inaczej, bardziej logicznie najprzód było LIII I nastepnie LIV
  1.16.05.2018 r., godz. 15.00
  LIV nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Jabłonna
  2.16.05.2018 r., godz. 16.00
  LIII nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Jabłonna

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *