59-latek z gm. Jabłonna groził synowej

59-letni mężczyzna odpowie za kierowanie gróźb karalnych pod adresem swojej synowej. Do zdarzenia doszło na terenie jabłonowskiego komisariatu, kiedy pokrzywdzona oczekiwała na przesłuchanie. Mężczyzna natychmiast został zatrzymany przez mundurowych. Decyzją prokuratora trafił pod policyjny dozór. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotę na terenie Komisariatu Policji w Jabłonnie. Pokrzywdzona oczekiwała na przesłuchanie w toczącym się postepowaniu. W poczekalni znajdował się również jej 59-letni teść. W pewnym momencie mężczyzna zaczął grozić synowej pozbawieniem życia.

Pokrzywdzona natychmiast o zaistniałej sytuacji powiadomiła mundurowych, którzy zatrzymali 59-latka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut z art. 190 kodeksu karnego. Na wniosek policjantów z Jabłonny legionowska prokuratura zastosowała wobec mężczyzn dozór policyjny i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Za ten czyn grozi mu do 2 lat więzienia.

Źródło: KPP Jabłonna