35-latek znęcał się nad matką? Bił i groził?

Policjanci z Jabłonny zatrzymali 35-letniego Rafała B. Mężczyzna miał znęcać się fizycznie i psychicznie nad matką. Podejrzany został zobowiązany do opuszczenia wspólnego mieszkania, został objęty zakazem zbliżania się do matki oraz dozorem policyjnym dwa razy w tygodniu.

Jabłonowscy policjanci uzyskali informację, że mieszkanka Jabłonny jest ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej. Sprawcą przestępstwa miał być 35-letni mężczyzna, syn kobiety.

Jak ustali śledczy, wszystko wskazuje na to, że Rafał B. od kwietnia br. znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją matką. Wszczynał awantury i wyzywał pokrzywdzoną, niszczył sprzęty domowe oraz  groził jej pozbawieniem życia. Ponadto mężczyzna podejrzany jest o to, że w kwietniu br. przewrócił matkę na podłogę i kopał po ciele. 35-latek w przeszłości już trafił do policyjnej celi.

Zgromadzone dowody dały podstawy do przedstawienia mężczyźnie zarzutu. W prokuraturze zastosowano wobec podejrzanego policyjny dozór dwa razy w tygodniu, nakaz opuszczenia mieszkania oraz zakaz kontaktu i zbliżania się do pokrzywdzonej. Grozi mu 5 lat więzienia.

Źródło: KPP Legionowo