Zmarł radny Tomasz Wodzyński

Jak informuje Sołectwo Jabłonna, w wieku 66 lat zmarł radny gminny Tomasz Wodzyński. 

Tomasz Wodzyński urodził się 7 marca 1955 roku w Jabłonnie. Był wieloletnim radnym gm. Jabłonna i szefem merytorycznych komisji. Zmarł 30 czerwca 2021 roku w wieku 66 lat.

– Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Tomasza Wodzyńskiego – wieloletniego radnego naszej gminy. Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia – napisali na Facebooku sołtys Agata Lindner, Rada Sołecka oraz mieszkańcy Jabłonny.

– Pan Tomasz aktywnie uczestniczył w życiu gminy i działał na rzecz jej rozwoju. Cieszył się ogromnym zaufaniem społecznym. Piastował mandat radnego przez cztery kadencje nieprzerwanie od 2006 roku. W obecnej był przewodniczącym Komisji Rewizyjnej, członkiem Komisji Budżetowej oraz Komisji Rozwoju. W latach 2006-2010 pełnił funkcję przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, wiceprzewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa, był członkiem Komisji Oświaty, Kultury i Sportu, Komisji Budżetowej oraz Komisji Statutowej. W VI kadencji (2010-2014) został przewodniczącym Komisji Rewizyjnej, członkiem Komisji Bezpieczeństwa, Komisji Oświaty, Kultury i Sportu oraz Komisji Budżetowej. W VII kadencji (2014-2018) był wiceprzewodniczącym Komisji Rewizyjnej i członkiem Komisji Rozwoju. Rodowity mieszkaniec Jabłonny. Współpracował i przez wiele lat reprezentował Klub Sportowy „Wisła Jabłonna”, z którym odnosił wiele sukcesów. Przez lata związany z lokalnym środowiskiem piłkarskim i siatkarskim. Był człowiekiem wyjątkowo życzliwym, a jednocześnie bardzo skromnym. Z sercem podchodził do swojej pracy, odpowiedzialny i zawsze gotowy, by nieść pomoc potrzebującym. Charakteryzowało go niezwykłe zaangażowanie w życie społeczne całej wspólnoty Gminy Jabłonna. Na zawsze zostanie w naszej pamięci. Rodzinie Zmarłego, Jego Przyjaciołom i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia – wspominają zmarłego wójt Jarosław Chodorski i przewodniczący Rady Gminy Wojciech Nowosiński.