Wspaniały festyn w Gminnym Przedszkolu w Jabłonnie!

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy oraz rodzice w ostatnią sobotę zorganizowali II Festyn Rodzinny Gminnego Przedszkola w Jabłonnie. Przygotowany program był bardzo bogaty, co wywołało wiele uśmiechu na buziach najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Warto!

Sobotni festyn rozpoczął się od powitania wszystkich gości przez panią dyrektor Elżbietę Dąbrowską, na scenie pojawili się również przedstawiciele Rady Rodziców. Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę.

Dmuchańce, trampolina, loterie, przejażdżki na koniach, autka, kawiarnie ze smakołykami, grill i wiele, wiele innych atrakcji przygotowano z myślą o przedszkolakach. Sporym zainteresowaniem cieszył się występ Rady Pedagogicznej podczas spektaklu „Pchła Szachrajka”, jak również pokaz rytmiczno-muzyczny Marii Labuda z 2 grupami maluchów.

DSC_0297 - Kopia

Rodzice bardzo chętnie włączyli się w organizację festynu. Na scenie Jakub Janik, który w sobotę wcielił się w rolę Szalonego Naukowca.

Ponadto w salach przedszkolnych prowadzono warsztaty plastyczne, kulinarne oraz strefę szalonego naukowca z doświadczeniami chemicznymi i fizycznymi. W trakcie festynu odbyły się także pokazy baletu, zumby, fitness na trampolinach oraz występy muzyczne dzieci ze szkoły podstawowej. Na pożegnanie wjechał pod scenę tort zrobiony przez panie kucharki z przedszkola.

Gratulujemy organizatorom profesjonalnie przygotowanej zabawy. Państwa bezinteresowna praca z całą pewnością sprawiła wiele radości naszym dzieciom. Dziękujemy, jesteście wspaniali!

Daniel Szablewski