Wielki mecz w Skierdach. Szukają piłkarzy

12 czerwca przy filii Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Skierdach odbędzie się mecz piłkarski między drużyną Teatru Rampa,a zespołem składającym się z mieszkańców Skierd i Rajszewa. Trwają poszukiwania zawodników.

Grupa inicjatywna złożona z mieszkańców wsi Skierdy i Rajszew, Inicjatywy Lokalnej „Nowoczesne Gospodynie”, sołtysa Skierd, sołtysa Rajszewa i tamtejszej radnej, zaprosiła do siebie aktorów i pracowników Teatru Rampa w Warszawie.

W ramach spotkania odbędzie się mecz piłkarski na nowo powstałym boisku przy filii GCKiS w Skierdach. Zawody są zaplanowane na piątek, 12 czerwca na godz. 17.00.

Obecnie trwają poszukiwania zawodników do drużyny piłkarskiej, która będzie reprezentować Skierdy i Rajszew. Jedyny warunek – ukończone 30 lat.

Po meczu odbędzie się wspólne spotkanie przy ognisku, na terenie należącym do Domu Kultury. Organizatorzy liczą na zainteresowanie imprezą, wysoką frekwencję oraz doping na meczu i podczas… ogniska.

W sprawie meczu i ogniska należy kontaktować się z mieszkańcem Skierd i jednocześnie aktorem Teatru Rampa – Robertem Tonderą. Wszelkich informacji udzielają również radna Dorota Świątko oraz Hubert Świętlicki.

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. radio90.pl