W niedzielę Walentynkowy Koncert Charytatywny dla pogorzelców

Już w tę niedzielę w Domu Weselnym Eden w Suchocinie odbędzie się Walentynkowy Koncert Charytatywny dla Państwa Sokołowskich. Sąsiedzi z okolicznych miejscowości chcą pomóc pogorzelcom, których dom i samochód na początku stycznia stanęły w ogniu.

W nocy z 3 na 4 stycznia br. doszło do pożaru budynku jednorodzinnego w Bożej Woli. Ogień objął poddasze, całkowicie spłonął drewniany garaż i samochód osobowy, który w nim stał. Zniszczenia pojawiły się również na parterze. W kilkugodzinnej akcji wzięło udział aż siedem zastępów straży pożarnej.

Z myślą o pogorzelcach z Bożej Woli – którzy w dalszym ciągu potrzebują naszej pomocy – zostanie zorganizowany Walentynkowy Koncert Charytatywny. Odbędzie się on za sprawą radnej Teresy Gałeckiej, sołtysów, rad sołeckich i portalu „Jabłonna Dla Mieszkańców” 14 lutego (niedziela) o godz. 15.00 w Domu Weselnym Eden w Suchocinie. W trakcie koncertu będzie prowadzona zbiórka pieniężna w formie licytacji różnych przedmiotów dla Państwa Sokołowskich, którzy zostali doświadczeni już drugim pożarem w ciągu kilku lat.

Organizatorzy przygotowali bogaty program artystyczny. Przed publicznością wystąpią śpiewaczka operowa Ewa Szarlińska oraz zespół Moderato pod kierownictwem Małgorzaty Andrzejewskiej. Osoby, które tego dnia pojawią się na koncercie, zostaną poczęstowane smacznym ciastem oraz gorącą herbatą lub kawą. Zapraszamy!

Sponsorami imprezy są: Dom Weselny Eden w Suchocinie oraz Drukarnia Cyfrowa Studio Format, natomiast patronami medialnymi: Wirtualne Legionowo, Mazowiecki Goniec Lokalny, Gazeta Powiatowa, Gazeta Nowodworska, Gazeta Miejscowa, Wirtualny Nowy Dwór, Radio Hobby i LTV Legionowo.

Liczymy na Państwa obecność!

DS, projekt plakatu Daniel Kaczmarczyk