FOTO. W Janówku Drugim świętowali awans Polaków

IV Piknik Rodzinny, który odbył się dziś w Janówku Drugim, zamienił się w strefę kibica. Kilkadziesiąt mieszkańców dopingowało biało-czerwonych walczących o awans do kolejnej rundy w Mistrzostwach Europy. Była świetna zabawa!

W sobotę, 25 czerwca w Janówku Drugim odbył się już czwarty Piknik Rodzinny. Tym razem wspólna zabawa okolicznych mieszkańców przerodziła się w doping dla naszej reprezentacji, która o godz. 15.00 rywalizowała ze Szwajcarią o ćwierćfinał ME. Z pewnością głośny wybuch radości po rzutach karnych niósł się jeszcze do sąsiednich miejscowości.

DSC_0295 - Kopia

Tak mieszkańcy gm. Jabłonna oceniają dzisiejszy wynik Polaków. Od lewej: sołtys Janówka Drugiego Mirosław Podgrudny, radna Teresa Gałecka, red. naczelny JDM Daniel Szablewski i sołtys Suchocina Robert Liszewski.

Organizatorzy zapewnili moc atrakcji. Była wpadająca w ucho muzyka, konkursy zorganizowane przez OSP Nowy Dwór Mazowiecki, jak i kurtyna wodna. Nie zabrakło również przepysznego jedzenia, w tym kiełbasek i karkówki z grilla.

Te kilka godzin spędzonych w Janówku Drugim upłynęło bardzo szybko. Prawdopodobnie dlatego, że zabawa była przednia. Należą się zatem brawa dla osób, które podjęły się organizacji pikniku: sołtysa Mirosława Podgrudnego, Rady Sołeckiej i mieszkańców Janówka Drugiego. Brawo!

Jabłonna Dla Mieszkańców