Tłumy na Pikniku Szkoły Podstawowej w Jabłonnie

Szkoła Podstawowa w Jabłonnie zorganizowała z wielkim rozmachem III Piknik Rodzinny. Wspaniała atmosfera, multum atrakcji dla najmłodszych oraz tłumy mieszkańców gm. Jabłonna – tak w skrócie można opisać dzisiejszą zabawę. Zapraszamy do obejrzenia bogatej fotorelacji.

W sobotę, 4 czerwca uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, Rada Szkoły i Rada Rodziców podjęli się organizacji III Pikniku Rodzinnego. Społeczność skupiona wokół jabłonowskiej placówki przyzwyczaiła wszystkich do inicjatyw na wysokim poziomie. Tak było również dziś!

Z pewnością podczas pikniku nie nudziło się ani jedne dziecko – organizatorzy przygotowali bowiem bogaty program artystyczny, m.in. spektakl w wykonaniu nauczycieli, pokaz straży pożarnej czy pokaz tańca. Nie zabrakło również zawodów sportowych, jak i urządzeń, gdzie dzieciaki mogły wyszaleć się do woli. Były także pyszne smakołyki, loterie i stoiska z pamiątkami.

Mimo że w ostatnich miesiącach dochodziło do wielokrotnych uderzeń w społeczność jabłonowskiej szkoły, to dzieci, rodzice, nauczyciele i pracownicy placówki udowodnili, że stanowią – używając języka młodzieżowego – zgraną paczkę. Podczas pikniku dało się wyczuć, że z niecierpliwością wyczekują powrotu Agaty Gołowicz do pełnienia obowiązków dyrektora szkoły.

Jabłonna Dla Mieszkańców