Szczęśliwy finał poszukiwań 61-latka

Policjanci odnaleźli zaginionego 61-latka, który dzisiaj około godziny 6.00 wyszedł z domu w Legionowie i nie kontaktowała się z najbliższymi. Poszukiwania, w których brali udział również funkcjonariusze z warszawskich oddziałów prewencji oraz przodownik wraz z psem tropiącym zakończyły się pozytywnie. Legionowscy policjanci dziękują wszystkim, którzy wsparli działania poszukiwawcze.

Dzisiaj przed godziną 14.00, legionowscy policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 61-letniego mężczyzny, który kilkanaście godzin wcześniej wyszedł z rodzinnego domu w Legionowie i nie utrzymywał kontaktu z rodziną. Najbliżsi zaginionego niepokoili się całym zdarzeniem i postanowili poprosić o pomoc Policję.

Policjanci na terenie całego powiatu legionowskiego natychmiast przystąpili do swoich zadań, aby odnaleźć mężczyznę. Z pomocą ruszyli także funkcjonariusze z warszawskich oddziałów prewencji oraz przewodnik wraz z psem tropiącym z wydziału wywiadowczo – patrolowego KSP. Dla wszystkich, którzy uczestniczyli w działaniach najważniejsze było bezpieczeństwo poszukiwanej osoby.

Tuż przed godziną 17.00, zaginionego odnaleźli policjanci z legionowskiej patrolówki. Rodzina 61-latki natychmiast dostała informację, na którą liczyła od kilkunastu godzin, że mężczyźnie nic nie grozi.

Tekst: podkom. Justyna Stopińska / KPP Legionowo