Syn trenera Wisły zagra w pierwszoligowcu

W poprzednim sezonie sukces odniósł nie tylko trener Ryszard Stromecki, awansując z Wisłą Jabłonna do A-Klasy. Także jego syn może pochwalić się zmianą ligi na wyższą. Marcin Stromecki przeszedł do pierwszoligowego Stomilu Olsztyn. Gratulujemy!

– Miło nam poinformować, że Marcin Stromecki, syn naszego trenera zagra w rundzie jesiennej na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Nowym klubem 23-letniego zawodnika będzie Stomil Olsztyn, do którego przechodzi z drugoligowej Siarki Tarnobrzeg. W poprzednim sezonie rozegrał 23 spotkania (2 w Pucharze Polski) strzelając w tym czasie 2 bramki, w tym jedną z OKS Odra Opole w rundzie wstępnej Pucharu. Życzymy powodzenia Marcin w nowym klubie! – poinformowała na Facebooku Wisła Jabłonna.

M. Stromecki jest pomocnikiem. W przeszłości reprezentował barwy Rotavii Nieporęt, Legionovii Legionowo, Marymontu Warszawa, Mazura Karczew, GKP Targówek (drużyny juniorskie), po czym przeszedł do zespołów Młodej Ekstraklasy – Korony Kielce i Legii Warszawa. Na poziomie seniorskim grał w Pogoni Siedlce, Legionovii Legionowo oraz Siarce Tarnobrzeg.

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. echodnia.eu